با فوت و فن ساده پولدارترین فرد جهان شوید

در این مقاله می خواهیم در رابطه با فوت و فن ساده که می تواند ما را به راحتی پولدار کند صحبت کنیم که فقط با آموزش چند راهکار ساده می تواند به این ثروتمند زیاد رسید برای اطلاعات بیشتر با ما همراه شوید.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

زالو زمینی

افرادی که فشار خون بالایی دارند برای رقیق شدن خونشان می توانند اقدام به زالو درمانی کنند اما باید از زالو طبی شاخدار استفاده کرده  و زیر نظر متخصص این کار انجام شود زالو زمینی یکی از پرمصرف ترین زالو زمینی در استان قم است که به دست متخصصان و طی یک فرایند علمی پرورش داده می شوند. از زمانهای قدیم زالو را با نام جراح کوچک می شناختند چون می توانند با یک خراش کوچک تمام خونهای کثیف بدن را بمکند و شما احساس شادابی و طراوت داشته باشید. بعضی از زالوها در صورت داشتن رطوبت کافی در زمین و خاک زندگی می کنند که آنها را با نام زالو زمینی می شناسند.

زالو زمینی

زیره سبز

یکی از موارد مهم و با اهمیت دیگری که اغلب از دید خریداران پنهان مانده و توجه کمتری به آن می شود و در امر صادرات از اهمیت بالا تری نیز برخوردار است. پتوجه به تازگی و خرید زیره سبز از کشاورز بصورت مستقیم و بدن واسطه و توجه به تاریخ برداشت محصول زیره سبز و سیاه می باشد که این امر تاثیر بسزایی در قیمت تمام شده و حذف واسطه ها و از طرف دیگر حفظ تازگی و عطر و بوی این محصول داشته و در این میان بر خلاف اغلب محصولات خوراکی و کشاورزی که در آنها ارزش غذایی آن محصول نسبت به عطر و طعم آن در ارجعیت قرار دارد. در حیطه محصولات گیاهی دارویی معطر که یکی از آنها محصول خوش عطر زیره می باشد.

زیره سبز

چیلر اسکرال

در این بخش پیش از آنکه به خواص پخش چیلر اسکرال خنک بپردازیم، لازم است تا به تشریح مختصری از انواع آن و فناوری به کار رفته در ساخت و سیستم عملکردی آن  اطلاعاتی ارائه کنیم. این چیلرها معمولا بخار گرفته شده از آب تبریدی را باید به خوبی تخلیه کنند و برای این کار باید از تهویه مناسبی در سطح صنعتی و ساخته شده برای تحمل فشار بسیار زیاد استفاده شود تا در دراز مدت در اثر حرارت بسیار بالا در کار این دستگاه خللی وارد نکند. چیلر تراکمی را در واقع با نام هواخنک در بازار و صنایع می شناسندکه براساس فناوری معروف به سیکل تبریدی در نوع متراکم بخار می باشد و کندانسور آن برای از بین بردن حرارت و عملیات خنک سازی از هوای محیط بیرون و تبادل حرارتی با آن انجام می گیرد.

چیلر اسکرال

چوب روس

شاید برایتان جالب باشد که بدانید برای تولید کاغذ کرافت از چوب روس استفاده می شود زیرا این چوب بر خلاف چوب های سنگین دیگر، بسیار سبک است و همین امر موجب استفاده از آن در صنعت کاغذسازی شده است. از چوب روسی به دلیل سبکی آن همچنین در ساخت کرکره های برقی نیز استفاده می شود. چوب روسی کاربردهای فراوانی در صنعت ساخت وسایل چوبی از جمله: قایق سازی، آیینه کنسول، میز و غیره دارد. این چوب از ظاهر و گره های بسیار زیبایی برخوردار است و همچنین چوب بسیار محکمی است. خرید و فروش اینترنتی چوب روسی به دلیل مزایای بی شماری که دارد امروزه در داخل کشور بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما