بررسی بازار کشمش سبز صادراتی

امروزه کشور ایران به عنوان بزرگترین تولید کننده انواع کشمش محسوب می‌شود که از جایگاه مهمی در زمینه صادرات انواع کشمش پلویی، آفتابی، تیزابی، و نیز کشمش سبز برخوردار می‌باشد. همچنین سبب شده بخش اعظمی از صادرات خشکبار ایران را تشکیل دهد.

 

بررسی بازار کشمش سبز صادراتی

همه چیز درباره کشمش تیفی

 

کشمش ها به طور کلی به دسته های مختلفی تقسیم بندی می‌شوند که با توجه به نحوه تولید با یکدیگر متفاوت می‌باشند. همچنین از انواع آن می‌توان به کشمش سبز قلمی، کشمش زرد (دودی)، کشمش تیفی، کشمش آفتابی و کشمش مویز اشاره نمود که هر کدام بسته به نوع خود از لحاظ شکل ظاهری، رنگ و طعم با یکدیگر فرق دارند.

 

 

شایان ذکر است که از انواع کشمش ها می‌توان کشمش تیفی را نام برد. کشمش های تیفی به طور کلی از انواع انگور ها به دست می‌آیند که به وسیله تیزاب به کشمش تبدیل می‌شوند. بدین صورت که انگور ها ابتدا در تیزاب و محلول های مخصوص فرو رفته، سپس آن را روی بند های مخصوص خشک می‌کنند که امروزه طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

 

 

کشمش سبز درجه یک، نمونه بارزی از انواع کشمش ها به شمار می‌آید که با ترکیبات خاص از محلول های مختلف بدست می‌آید. بدین صورت که ابتدا انگور را داخل محلول به مدت ۲۰ تا ۳۰ ثانیه قرار می‌دهند، سپس بعد از بیرون آوردن از محلول، انگور ها را روی سیم های مفتولی آویزان و خشک می‌کنند که کیفیت بالای این نوع کشمش سبب صادرات آن به اکثر کشور های دنیا گردیده است.

 

 

کشمش یکی از محبوب ترین محصولات خشکبار در جهان شناخته شده که از خواص بی نظیری برخوردار بوده است. همچنین در درمان انواع بیماری ها مانند: کاهش فشار خون، کمک به درمان کم خونی، محافظت از استخوان ها، پیشگیری از سرطان، ناراحتی های معده، تامین ویتامین های مورد نیاز بدن، ناراحتی های قلبی عروقی و دیگر موارد بسیار پرخاصیت می‌باشد.

 

همه چیز درباره کشمش تیفی

فروش مستقیم انواع کشمش سبز صادراتی

 

 کشمش سبز ارگانیک، از جمله کشمش های صادراتی است که فروش آن به روش مستقیم و بدون واسطه انجام می‌پذیرد. این امر سبب شده، راه را برای صادرات آن به اکثر کشور های دنیا هموار سازد.

 

همچنین صادرات به این روش، موجب افزایش تولیدات محصول، شناسایی انواع برند های ایرانی در این زمینه، همچنین باعث بالا بردن سطح کیفی محصول و نیز توسعه و پیشرفت در اقتصاد و منافع مالی کشور می‌شود که بسیار حائز اهمیت است.

 

همچنین بازار کشمش سبز صادراتی، بسیار گرم و داغ است. زیرا این محصول عمده از ارزش غذایی بالایی برخوردار است.

فروش مستقیم انواع کشمش سبز صادراتی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.