بررسی قیمت کشمش سبز اعلا در تهران

قیمت کشمش سبز اعلا نسبت به سال های گذشته افزایش یافته است که یکی از دلایل اصلی آن افزایش قیمت مواد اولیه در تهیه و تولید آن می باشد. البته عوامل مختلفی در قیمت نهایی کشمش ها موثر است که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. کیفیت نهایی آن
  2. نوع فرآوری آن
  3. اندازه دانه های آن
  4. مزه آن

بررسی قیمت کشمش سبز اعلا در تهران

صادرات کشمش کاشمر به اروپا

صادرات کشمش کاشمر به اروپا کشمش یکی از فرآورده های انگور می باشد که به روش های گوناگون تهیه می شود. از روش های تهیه کشمش می توان به استفاده از نور خورشید، استفاده از دستگاه میوه خشک کن، استفاده از فر، استفاده از محلول تیزاب اشاره کرد. کشمش ها انواع مختلفی دارند که می توان به کشمش پلویی، کشمش آجیلی و … اشاره کرد. کشمش ها توسط استان های مختلفی مانند کاشمر، شیراز، یزد، مشهد و … تولید می شوند که در میان آنها کشمش کاشمر از محبوبیت بیشتری برخوردار است.
کشمش پلویی عموما بدون هسته بوده و رنگ آن مایل به قرمز است. اما کشمش سبز کاشمر عموما به رنگ سبز روشن می باشد و در انواع بدون هسته، هسته دار و … موجود هستند. کشمش طلایی کاشمر مشخصات و ویژگی های مختلف دارد که می توان به مزه آن، رنگ آن، اندازه دانه های آن و … اشاره کرد.
این نوع کشمش ها عموما هم اندازه هستند. در حقیقت اندازه کشمش ها ریز و درشت نبوده و همه یکسان می باشند و همچنین دارای حالتی کشیده هستند.
مزه این نوع کشمش ها از دیگر مشخصات آن است. مزه آن ها عموما شیرین است و شیرینی آن به گونه ای نیست که مصرف کننده را اذیت کند. ناگفته نماند که مزه آن عاری از هرگونه ترشیدگی و تلخی می باشد.
رنگ کشمش های کاشمر در دو رنگ زرد و سبز موجود است اما کشمش سبز تیزابی از کیفیت بالاتری برخوردار است. در تهیه کشمش های تیزابی ابتدا باید انگور را به خوبی شست. سپس محلول رقیق تیزاب را تهیه کرده و انگور ها را درون محلول نامبرده غوطه ور کرد.
از ویژگی های کشمش پلویی تیزابی می توان به رنگ آن، مزه آن، اندازه، ظاهر اشاره کرد.  ظاهر کشمش های نامبرده به گونه ای می باشد که دارای شکاف هایی در سطح خود می باشند. همچنین به دلیل تیزابی بودن عموما شفاف و یا براق هستند. اندازه دانه های کشمش تیزابی نسبت به کشمش های پلویی آفتابی درشت تر می باشند. بنابراین به دلیل کیفیت بالایی که دارند به کشور های مختلف به ویژه اروپا صادر می شوند.

روش های خرید انواع کشمش سبز اعلا

روش های خرید انواع کشمش سبز اعلا روش های مختلفی برای خرید کشمش سبز صادراتی وجود دارد که می توان به:

  1. خرید عمده،
  2. خرید خرده،
  3. خرید فله ای و یا کیلویی،
  4. خرید به صورت بسته بندی 

اشاره کرد که هر کدام مزایای منحصر به فردی دارند.
برای خرید کشمش های درجه یک می توان به صورت غیر حضوری اقدام کرد و بعد از بررسی تمام محصولات نسبت به خرید اقدام کرد و سفارشات خود را به راحتی ثبت کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما