تهیه انواع کشمش سبز طلایی

شما بانوان هنرمند و خوش ذوق می توانید کشمش سبز طلایی را در منزلتان به روشهای آفتاب خشک و سایه خشک تهیه کنید. ولی اگر فرصت تهیه کشمش خانگی را نداشته باشید، می توانید کشمش درجه یک و ارزان قیمت را از معتبرترین تولید کنندگان در اغلب شهرها مستقیما به صورت اینترنتی و حضوری خریداری کنید.

تهیه انواع کشمش سبز طلایی

ویژگی های کشمش سبز طلایی

ویژگی های کشمش سبز طلایی کشمش طلایی از انگورهای طلایی به روشهای مختلف تولید می شود. کشمش سبز در اندازه های کوچک و بزرگ تهیه می شود و نوع بزرگ آن طرفدار بیشتری دارد. برخی از کشمشها هسته و دم دار و نرن است و برخی بدون هسته و سفت است. کیفیت هر کشمش بسته به نوع روش تهیه آن متفاوت است و درجه بندی گوناگون دارد.

کشمش سبز علاوه بر طعم دلپذیر و ظاهر زیبا خواص مفیدی نیز دارد و در سفره غذایی و تنقلات ایرانیان جایگاه خوبی دارد. کشمش سبز سرشار از ویتامین های گوناگون چون ویتامین B است و آهن زیادی دارد و برای افراد کم خون مفید است. بسیاری از افراد دیابتی از کشمش به جای شیرینی جات دیگر در رژیم غذایی خود استفاده می کنند. گفته شده است که کشمش سبز طلایی از تشکیل سلولهای سرطانی جلوگیری می کند و برای درمان سرطان توصیه می شود. کشمش سبز به دلیل خواص ذکر شده و مقوی و مغذی بودن می تواند به جای خوراکیهای جایگزین بسیار مناسبی باشد‌،  زیرا کشمش سبز علاوه بر اینکه به همراه نخودچی و دیگر آجیلها میان وعده کاملی است، مصرف متعادل آن برای همه افراد و به خصوص کودکان و سالمندان ضرری ندارد و مقوی و مفید است.

شرکت تولید کشمش سبز طلایی

شرکت تولید کشمش سبز طلایی تولید کشمش ارگانیک و صنعتی در ایران بسیار رونق دارد و در جهان از برترینها و اولین های تولید کشمش سبز به شمار می‌آید. شهرستان کاشمر در ایران مرغوبترین و خوش طعم و خوش رنگترین کشمش سبز را تولید می کند و در داخل و خارج صادر می کند و رونق خوبی به بازار صادرات ایران می دهد و کمک بزرگی به اقتصاد کشور می کند.

کارخانجات کاشمر کشمش سبز مرغوب را با بهترین روشها و تجهیزات و به کمک متخصصان مجرب تولید می کنند و با مزه و شکل ظاهری بی نظیر روانه بازارهای خشکبار کشور می کنند.

علاوه بر کاشمر شهرهای دیگری چون زنجان و ملایر و غیره کشمش سبز را تولید می کنند و در حجم و وزنهای مختلف بسته بندی می کنند و یا به صورت فله ای روانه بازار خرید و فروش خشکبار می سازند.

تولید کشمش سبز در خانه نیز میسر است و بسیاری از بانوان با خشک کردن انگور در سایه یا آفتاب کشمش سبز تهیه می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما