بازرگانی خوشه تاک شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.

توزیع کنندگان کشمش آفتابی خشک کاشمری

آنچه در این مقاله می خوانید...

تفاوت کشمش تیزابی و آفتابیراهنمای خرید کشمش آفتابی خشک

در حال حاضر تنوع در دنیای کشمش بسیار زیاد است؛ چرا که ما دارای انواع بسیار زیادی انگور هستیم که کشمش آفتابی خشک کاشمری یکی از بهترین انواع کشمش های کشور می باشد. این نوع از محصولات کاملا ارگانیک اند و در آن ها از هیچ ماده شیمیایی استفاده نمی‌ شود. توزیع کنندگان این کشمش، بهترین و با کیفیت ترین انواع کشمش را در بازار ارائه می‌ دهند و با فروش خود به تعدیل نیاز بازار می‌ پردازند.

توزیع کنندگان کشمش آفتابی خشک کاشمری

تفاوت کشمش تیزابی و آفتابی

تفاوت کشمش تیزابی و آفتابی از میوه رسیده و خشک شده انگور، کشمش تولید می شود.  با توجه به نوع انگور و مواد افزودنی به آن و همچنین شرایط خشک کردن انگور، ما دارای کشمش های متنوعی هستیم که هریک از آن ها طرفداران و مزایای خاص خود را دارند.

در حال حاضر کشمش در سه گروه آفتابی، تیزابی و انگوری تقسیم‌ بندی می‌ شود. کشمش های آفتابی که دارای مزایای مصرفی بسیار زیادی هستند، از انواع انگور بی دانه تولید می شود و با تابش مستقیم آفتاب خشک شده و دارای رنگ قهوه‌ ای هستند.

کشمش انگوری هم دارای رنگ زرد کهربایی است و با استفاده از دود گوگرد به صورت مصنوعی خشک می شود. اما نوعی دیگر از انگورها که به انگور تیزابی معروف هستند، با استفاده از محلول های قلیایی مجاز تولید می‌ شود. کشمش تیزابی دارای رنگ زرد روشن و یا قهوه ای خرمایی است و در دو نوع دانه دار و بی دانه در بازار وجود دارد.

در این بین انواع کشمش های آفتابی و کشمش های تیزابی از بازار صادرات و فروش بسیار خوبی برخوردارند. این دو نوع کشمش از لحاظ نوع انگور و روش تولید کاملاً با هم مشابه هستند، اما تفاوت آن ها در دود گوگردی است که به کشمش اضافه می شود. به این صورت که وقتی دانه انگورها آب خود را از دست دادند و پوستشان چروکیده شد، ظاهر نازیبایی خواهند داشت. اما با اضافه کردن تیزاب می توان ظاهر کشمش را حفظ کرد. برای این کار تولید کنندگان بسیاری از دود گوگرد استفاده می کنند که آلودگی های میکروبی، آفت زدگی، روغن و… موجود در انگور از بین خواهد رفت.

راهنمای خرید کشمش آفتابی خشک

راهنمای خرید  کشمش آفتابی خشک در حال حاضر ما دارای انواع کشمش آفتابی هستیم که از بهترین آن‌ ها می‌ توان به کشمش آفتابی ملایر در استان همدان اشاره داشت. کشمش آفتابی ملایر از مزایای درمانی بسیار زیادی برخوردارند، چرا که در تولید آن ها از هیچگونه مواد شیمیایی استفاده نشده است.

شما برای تهیه این نمونه از کشمش ها روش‌ های متنوعی را در پیش رو دارید، اما برای اینکه در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید می توانید خرید اینترنتی انجام داده و هر نمونه از کشمش دلخواه خود را خریداری نمایید. با این روش شما حتی می‌ توانید کشمش خود را به صورت عمده تهیه کنید، که در این صورت با نازل‌ ترین قیمت به بهترین کشمش دست خواهد یافت.

امیرحسین قاسمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی خوشه تاک شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *