تولیدکننده انواع کشمش تیزابی در مشهد

کشمش تیزابی نوعی کشمش به رنگ زرد کهربایی بوده که برای تهیه آن از تیزاب استفاده می کنند. این نوع کشمش دارای دانه های درشت، براق و خوش رنگ و طعم دلپذیری می باشد و از آن به عنوان آجیل استفاده می کنند. همین امر سبب شده تا مجموعه زرین خوشه، تولید کننده انواع کشمش تیزابی در مشهد، این میوه خشک را با کیفیتی بالا در قالب بسته بندی هایی با اوزان متفاوت تولید و به بازار عرضه کند.

تولیدکننده انواع کشمش تیزابی در مشهد

تفاوت کشمش تیزابی و آفتابی

مقایسه کشمش تیزابی و آفتابی

تفاوت کشمش تیزابی و آفتابی در نحوه ی تهیه آن است. به این صورت که در تهیه کشمش تیزابی از ماده ای شیمیایی به نام “تیزاب” استفاده می شود که سبب رنگ زرد و شفافیت آن می گردد . همچنین تیزاب باعث می شود تا دانه های کشمش به یکدیگر نچسبند و تغییر مزه و رنگ ندهند.

اما در روش آفتابی، کشمش پس از شستشو در برابر آفتاب قرار گرفته و بدون افزودن هیچ ماده ی شیمیایی تولید می شود. تولید این نوع کشمش زمانبر بوده اما طعم و مزه ای طبیعی داشته و به رنگ قهوه ای می باشد.

استفاده از دستگاه های پیشرفته در تولیدکشمش تیزابی و عدم استفاده از آن در تولید کشمش آفتابی از دیگر تفاوت های کشمش تیزابی و آفتابی است.

لازم به ذکر است که هر دو نوع کشمش از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند اما نمونه ی آفتابی آن به دلیل ارگانیک بودن، سالم تر و خوشمزه تر است.

بررسی قیمت کشمش تیزابی مشهد

بررسی قیمت کشمش تیزابی مشهد

از آن جایی که کشمش تیزابی به دو نوع دانه دار و بی دانه تقسیم می شود بنابراین، قیمت این محصول نیز با توجه به نوع آن متغیر است. نوع بی دانه آن از محوبیت بیشتری برخوردار بوده و تبعا قیمت بالاتری نیز دارد.
در این میان بررسی قیمت کشمش تیزابی مشهد نشانگر این است که عواملی چون: نوع برند، بسته بندی، رنگ و طعم، عرضه تقاضا و… بر قیمت نهایی این محوصل تاثیر گذار خواهد بود.

در این میان قیمت کشمش تیزابی به دلیل مرغوبیت و صادرات آن به خارج تحت تاثیر فاکتور هایی از جمله: حجم تولید سالانه، نرخ تورم، حجم صادرات نیز می تواند باشد.

در صورت تمایل به خرید و بررسی قیمت کشمش تیزابی مشهد می توانید با مشاوران فروش مجموعه زرین خوشه ارتباط بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما