شرکت صادراتی کشمش بیدانه افتابی

کشمش بیدانه آفتابی یکی از مدل کشمش های موجود در بازار فروش این نوع محصول است. افراد زیادی در زمینه تولید این نوع کشمش مشغول به فعالیت هستند. با توجه به مرغوبیت و کیفیت خوب این نوع محصول هر سال مقادیر زیادی از آن به کشورهای دیگر صادر می‌ شود. شرکت صادراتی کشمش بیدانه آفتابی برای صادرات این محصول از روش‌ های خاصی که در بازار فروش وجود دارد، استفاده کرده است.

شرکت صادراتی کشمش بیدانه افتابی

چگونه کشمش آفتابی درست کنیم؟

 

با توجه به اینکه کشور ما دارای تاکستان های مختلف از انگور های متفاوتی  است، هر سال مقادیر قابل توجهی از این محصول صرف  تولید انواع کشمش آفتابی می ‌شود، از بهترین نوع این کشمش می توان به کشمش پلویی ارگانیک و کشمش پلویی ریز اشاره کرد. در گذشته این نوع محصول در خانه ها توسط زنان خانه‌دار انجام می‌ گرفت اما امروزه با توجه به حجم درخواست این محصول، این کار در کارخانجات مخصوص انجام می ‌گیرد و به روش های متفاوتی اقدام به خشک کردن کشمش می ‌کردند. یکی از این روش ها استفاده از نور خورشید می باشد. در ادامه این مطلب چگونگی کشمش آفتابی درست کنیم و مورد بررسی قرار می ‌دهیم.

 

اولین مرحله برای خشک کردن این نوع کشمش پلویی این است که انگور های خوب و  سالم را جدا کرده و کشمش را به صورت وارونه به یک نخ  می بندیم. در حیاط چوب هایی گذاشته و آن ها را به این چوب ها آویزان می کنیم، باید چوب ها را در محلی قرار دهیم که نور خورشید به آن ها بتابد، این عمل باعث می شود که انگور ها سریع تر خشک شود.

 

در حقیقت وارونه آویزان کردن انگور نیز به این علت است که جریان هوا بهتر در بین دانه های انگور جریان یابد و به عمل خشک کردن انگور کمک کند. در واقع مدت زمان خشک شدن این انگور ها بستگی به نوع انگور دارد بنابراین بعد از گذشت مدت زمانی، انگور ها شروع به سیاه شدن می‌شوند و در واقع کشمش آفتابی شما آماده است بعد از خشک شدن کشمش ها را از ساقه جدا کرده و اقدام به نگهداری آن ها در محل خنک می کنیم.

 

 

چگونه کشمش آفتابی درست کنیم؟

بهترین پخش کنندگان کشمش بیدانه افتابی

 

بهترین پخش کنندگان کشمش طلایی آفتابی برای پخش این محصول در بازار از روش‌ های خاصی که وجود دارد، استفاده می‌کنند. یکی از روش هایی که این افراد در زمینه پخش کشمش بی دانه آفتابی از آن استفاده می ‌کنند، این است که از فروشگاه های معتبری که در این زمینه فعالیت می کنند، استفاده کرده و این محصول را در حجم های مختلف و با کیفیت های متفاوت پخش کنند.

 

البته روش های دیگری نیز برای پخش کشمش بی دانه آفتابی نیز وجود دارد که شما می توانید با بهره گرفتن از آنها پخش این محصول را به راحتی در سراسر کشور انجام دهید. در واقع از آنجا که این نوع پخش در بین بیشتر فروشندگان این محصول وجود دارد، پیشنهاد ما نیز استفاده از پخش اینترنتی کشمش آفتابی بی دانه می باشد. در این روش می توانید با استفاده از مرکز اینترنتی ما این محصول را به راحتی در سراسر کشور پخش کنید.

 

 

بهترین پخش کنندگان کشمش بیدانه افتابی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما