شرکت پخش مویز ریز صادراتی

مویز یکی از بهترین نمونه های کشمش در جهان به شمار می آید که در داخل کشور با استفاده از گونه های مختلف انگور قرمز در اندازه های ریز و درشت توسط شرکتهای تولید کنتده عرضه می شود. عرضه این محصول محدود به بازار داخلی نمی باشد و بسیاری از شرکتهای تولید کننده و یا مراکز پخش محصولات خود را تحت عنوان مویز ریز صادراتی و یا در اندازه درشت به صورت بسته بندی شده و فله ای به کشورهای مختلف عرضه می کنند.

شرکت پخش مویز ریز صادراتی

پوکی استخوان خود را با مویز درمان کنید

پوکی استخوان خود را با مویز درمان کنیدمویز ازبک از خانواده کشمش است که تنها تفاوت آن با کشمش های معمولی در گوشتی بودن آن است که از گونه های مختلف انگور قرمز تهیه می شود به همین دلیل در اندازه های ریز و درشت می توان محصول را مورد استفاده قرار داد.

مویز ارزش غذایی بسیار بالایی نیز دارد و با مصرف مرتب آن به صورت روزانه می توان نیاز بدن به انواع ویتامین ها و مواد معدنی مفید مثل کلسیم، منیزم، فیبر، آهن و… را تأمین کرد و باعث پیشگیری و کند شدن سرعت بعضی از بیماری ها و ناراحتی های حاد در بدن می شود.

یکی از بیماری های خاموش که در دوران کهنسالی درصد بالایی از افراد به ویژه بانوان به آن دچار می شوند پوکی استخوان است که ماده معدنی لازم برای درمان و پیشگیری از این بیماری کلسیم است که در مویز به مقدار زیاد موجود است.

علاوه بر کلسیم یک عنصر شیمیایی به نام بور نیز در مویز وجود دارد که باعث محکم شدن استخوان ها و تقویت عضلات می شود به همین دلیل مصرف مویز باعث تأمین نیاز بدن به این مواد آلی و پیشگیری از پوکی استخوان می شود.

راهنمای خرید انواع مویز ریز صادراتی

راهنمای خرید انواع مویز ریز صادراتیمویز مرغوب در دو نوع ریز و درشت تولید می شوند که نمونه های ریز این محصول تحت عنوان مویز بی دانه نیز عرضه می شوند چون از گونه های انگور بی دانه تهیه شده و به دلیل نرمی و گوشتی بودن آن پتانسیل بسیار خوبی برای صادرات به کشورهای مختلف را دارد.

برای خرید مویز هسته دار درجه یک صادراتی ریز اولین نکته دقت به کیفیت محصول است که تازگی لازم را داشته باشد، دانه های مویز له شده و یا بیش از حد نرم نباشند که نشان دهنده کیفیت پایین محصول و خرابی آن می شود، حتما محصول از تولید کننده های معتبر در این حوزه خریداری شود و در صورت امکان نمونه های بسته بندی شده تهیه شود چون هم باعث حفظ کیفیت محصول می شود و اینکه در بالا بردن ارزش افزوده محصول نیز تأثیر بسیار بالایی دارد.

برای خرید انواع مویز ریز صادراتی در حجم های عمده می توانید با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.