شرکت پخش مویز مرغوب به صورت عمده

مویز، از خشک شدن دانه های انگور به دست می آید، به همین دلیل، دارای تمام خواص دارویی میوه انگور می باشد. مویز، بر اثر خشک شدن نه تنها خواص انگور را از دست نمی دهد، بلکه حتی خواص آن بیشتر نیز می شود. خرید مویز مرغوب عمده، به دلیل کاهش هزینه ها، صرفه اقتصادی بیشتری برای مشتری دارد. شرکت پخش مویز مرغوب، این محصول را به صورت عمده و با قیمت خوب به مشتریان عزیز ارائه می نماید.

شرکت پخش مویز مرغوب به صورت عمده

فواید خوردن مویز در روایات

فواید خوردن مویز در روایات

مویز، دارای خواص فوق العاده ای برای سلامتی انسان می باشد که در طب سنتی نیز به آن اشاره شده است. از طرفی در روایات و احادیث هم در مورد خواص مویز صحبت شده است. پیامبر و امامان در روایات مختلف فرمودند : مویز،  خشم را فرو می نشاند، دهان را خوش بو می کند و رنگ را صفا می دهد و موجب افزایش هوش فرد می شود. به برخی از فواید شگفت انگیز مویز در روایات، اشاره می کنیم : 

  • جلوگیری از ابتلا به سرطان : مویز، دارای آنتی اکسیدان ها و ترکیبات فنولیکی می باشد که مانع فعالیت های رادیکال های آزاد می شوند و با آن ها مبارزه می کنند. رادیکال های آزاد، یکی از عوامل اصلی هستند که موجب بروز سرطان ها و تومورها می شوند. مویز، از بدن در برابر آسیب رادیکال های آزاد محافظت می کند و از بروز انواع سرطان ها جلوگیری می نماید.
  • پیشگیری از آلزایمر : مویز، سرشار از آنتوسیانین می باشد. آنتوسیانین ها، عامل رنگ سیاه یا بنفش این میوه خشک هستند که نقش موثری در پیشگیری از آلزایمر و زوال عقل دارند و به عملکرد بهتر سلول های مغزی کمک می نمایند.
  • مفید برای پوست : این میوه خشک خوشمزه، خواص ضد پیری دارد و مانع پیری زودرس و چین و چروک پوست می شود. مصرف چند دانه مویز در طول روز، به داشتن پوستی درخشان و صاف کمک می کند.

فروش ویژه مویز مرغوب عمده

فروش ویژه مویز مرغوب عمده

مویز، به دلیل طعم و خواص بی نظیری که دارد، از باارزش ترین و پرطرفدارترین خشکبار محسوب می شود. مویز ارگانیک و مرغوب، چند ویژگی دارد که باید آن ها را بشناسیم تا بتوانیم نوع مرغوب مویز را از نوع بی کیفیت آن تشخیص بدهیم. مویز مرغوب و با کیفیت، شیرین و گوشتی است و دارای رنگ تیره ای می باشد، به طوری که هرچه رنگ مویز به سیاه نزدیک تر باشد، آن مویز مرغوب تر است. خرید عمده این محصول هم به سود مشتری و هم به سود فروشنده می باشد، زیرا در خرید عمده به دلیل حذف واسطه ها، از هزینه های دو طرف کاسته می شود. فروش ویژه مویز مرغوب به صورت عمده، با قیمت مناسب توسط مجموعه معتبر ما انجام می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.