شرکت پخش کشمش سبز یک کیلویی

شرکت پخش کشمش سبز، این محصول را از باغ های انگور جدا کرده و به صورت فرآوری شده خشک می‌کند. این شرکت با استفاده از نیروی توانمند و جوان، کشمش ها را در جای سر بسته و دور از هرگونه رطوبت و خاک آویزان کرده تا خشک شوند.

 

بدین ترتیب، بعد از فرآیند خشک کردن، آن را با استفاده از دستگاه های پیشرفته بسته بندی کرده و در اختیار مشتریان قرار می‌‌دهند.

 

 

 

شرکت پخش کشمش سبز یک کیلویی

دمنوش خود را با کشمش میل کنید

 

 

دمنوش خود را با کشمش میل کنید چون کشمش، استرس را از بین می‌برد و همچنین خاصیت زیادی برای کودکان و نوجوانان دارد. در واقع با خوردن این محصول، انرژی مورد نیاز بدن برای انجام فعالیت های روزمره تأمین می‌گردد.

 

 

همچنین کشمش پلویی به دلیل دارا بودن مقدار زیادی از عناصر معدنی، ویتامین A و D برای دانش آموزان بسیار مفید می‌باشد.

 

انگور خشک شده را کشمش می‌نامند و در انواع مختلفی وجود دارد که یک نمونه آن در آفتاب و نمونه ی دیگر در سایه خشک می‌شود. این محصول دارای رنگ های مختلفی می‌باشد که کشمش پلویی درجه یک، از رنگ زرد مایل به قهوه‌ای برخوردار است.

 

 

کشمش سبز، دارای طبعی گرم است که خاصیت زیادی دارد بنابراین برای تقویت قند و افراد کم حافظه بسیار مفید می باشد. همچنین خستگی بدن را از بین می‌برد و استرس را نیز کم می‌کند. محصول مذکور به دلیل دارا بودن قند سالم برای افرادی که دیابت دارند، بسیار مناسب می‌باشد.

 

 

دمنوش کشمش تیزابی دارای انواع مواد معدنی به ویژه کلسیم و فسفر است که برای سلامت استخوان ها و جلوگیری از پوکی استخوان نقش مهمی دارد. همچنین مقدار زیادی ویتامین D دارد که به جذب بهتر کلسیم در بدن کمک می کند. در واقع با خوردن دمنوش کشمش می‌توانیم دستگاه گوارش را تقویت کنیم و باکتری‌ها را از بدن بزداییم.

 

 

 

دمنوش محصول فوق، باعث کاهش کلسترول خون می‌شود و از بروز بیماری‌ های قلبی جلوگیری می‌کند. در حقیقت مصرف روزانه آن باعث عملکرد بهتر رگ‌های خونی می‌شود.

 

 

 

 

دمنوش خود را با کشمش میل کنید

بهترین صادرکننده کشمش سبز یک کیلویی

 

 

بهترین صادر کننده کشمش سبز، در تلاش هستند که این محصول را با بهترین کیفیت نگه دارند و تنها تنوع آن را گسترش دهند. این کار سبب افزایش صادرات می‌گردد. کشور ما ایران در زمینه صادرات انواع کشمش پلویی بسته بندی، فعالیت زیادی دارد.

 

 

در این راستا، انواع کشمش با بهترین کیفیت در کارخانه های ایرانی تولید می‌شود و در صورت نیاز مورد بررسی قرار می‌گیرد تا از کیفیت و خواص درمانی آن اطمینان کامل پیدا گردد، سپس محصول را در بسته بندی های مختلف صادر خواهند کرد.

 

 

 

بهترین صادرکننده کشمش سبز یک کیلویی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما