صادرات عمده کشمش زرد طلایی

در بین تمام کشمش های موجود در بازار، ارقام زرد طلایی به خاطر ظاهر زیبا و طعم ویژه از طرفداران بیشتری برخوردار است. صادرات عمده کشمش زرد طلایی، به خاطر کیفیت برتری که دارد از ایران به سمت کشور های عرب نشین مانند یمن، سوریه، قطر، لبنان، امارات، عراق و کویت در حال انجام می باشد. این مسئله با توجه به مسیر کوتاه دریایی مابین مناطق یاد شده، می تواند سود آوری مناسبی را برای میهن اسلامی به دنبال داشته باشد.

صادرات عمده کشمش زرد طلایی

بهترین روش برای تولید کشمش زرد طلایی

 

تولید کشمش زرد طلایی با رعایت دقیق موارد بهداشتی انجام می شود. به این ترتیب خیال مخاطب از بابت استرلیزه بودن راحت می شود. بهترین ارقام تازه چین شده انتخاب شده و به کارخانه انتقال داده می شود.

در مرحله اول نمونه های ناخالص و معیوب جداسازی می شود. درون حوضچه های ضدعفونی قرار گرفته و به صورت جامع شستشو می گردد. در ادامه مسیر در جوار سیستم های خشک کن و هوا دهی قرار می گیرد تا به مرور زمان خشک شود.

 

دخالت دست انسان صفر بوده و پردازش عملیات کاملا اتوماتیک انجام خواهد شد. در طول دوره زراعی از هیچ گونه ماده شیمیایی استفاده نشده است. به همین خاطر پس از مصرف، خطری برای مشتری نظیر بیماری های دردسر آفرین هم چون سرطان و موارد مشابه نخواهد داشت.

ظاهر طلایی رنگ کشمش، در اولین نظر چشم ها را به سمت خود جلب می کند. بنابراین مورد مطلوبی در خصوص پذیرایی از مهمانان در مراسم های رسمی و نیمه رسمی خواهد بود. همچنین بهترین جایگزین برای تنقلات مصرفی نوجوانان و کودکان خواهد بود در واقع سرعت رشد آنها را بالا برده و ضریب هوشی را ارتقا می بخشد.

 

 

بهترین روش برای تولید کشمش زرد طلایی

خرید مستقیم کشمش زرد طلایی

 

خرید مستقیم کشمش صادراتی زرد طلایی، سبب می شود تا مشتری حجم درخواستی خود را به شکل عمده تعیین نماید. در بسته بندی های استاندارد پلمب شده تعبیه می گردد تا بدون هر گونه مشکلی در اختیار مخاطب خود قرار گیرد.

 

برای سفارش دهی، می توانید به سایت رسمی شرکت مراجعه نموده تا به جزئیات تازه ای دسترسی داشته باشید. در کنار بار اصلی، برگه های آزمایشگاهی که حاوی درصد هر یک از عناصر موجود در آن می باشد نیز پیوست می شود تا مشتری با تمام جزئیات کالا آشنایی داشته باشد.

 

کشمش های عرضه شده دارای خواص فوق العاده ای می باشند. سرشار از کالری بوده تا انجام فعالیت های روزانه با دقت و سرعت بیشتری اتفاق بیافتد. استرس های محیطی را کنار گذاشته و ساعات فرح بخشی را برای فرد رقم می زند. هم چنین ویتامین C فراوانی که در خود جای داده است باعث می شود تا زخم های تشکیل شده در مسیر لوله گوارشی را بهبود می بخشد.

 

 

خرید مستقیم کشمش زرد طلایی

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما