عمده فروشی کشمش فله صادراتی

عمده فروشی کشمش فله صادراتی در استان های کشور، در عمده فروشان بازارهای خشکبار و فروشگاه ها و حتی به صورت الکترونیکی و آنلاین موجود می باشد.

کشمش آفتابی ایران از بهترین و پر تولید ترین کشمش ها می باشد که در همه نقاط دنیا محبوبیت بالایی دارد. کشمش کیلویی و فله ای را در انواع گوناگون از قبیل کشمش آفتابی، کشمش زرد، کشمش تیزابی و غیره در ظروف و بسته بندی های متنوع به کشورهای خارجی و بازارهای داخلی صادر می کنند.

 

 

عمده فروشی کشمش فله صادراتی

شرایط مناسب برای نگهداری از کشمش فله

 

کشمش تیزابی از محصولات خوش طعم و حساس است که به علت مقادیر زیاد آن، اگر در مراقبت از آن دقت کافی نداشته باشید به مرور زمان فاسد و خشک می شود که اگر هم فاسد نشود، طعم و بوی نامطلوبی پیدا می کند و بخش عمده ای از ویتامین ها و خواص معدنی خود را از دست می دهد. به همین دلیل در این قسمت شما را با روش های صحیح نگهداری کشمش و نحوه افزایش طول عمر آن آشنا می کنیم:

 

کشمش بهتر است در مکان خشک و خنک و به دور از نم و رطوبت قرار گیرد که اگر در معرض رطوبت باشد به دلیل طبیعت حساس خود به راحتی با اکسیژن، کربن دی اکسید و سایر گازهای موجود در هوا واکنش می دهد و فواید و طعم لذیذ خود را از دست می دهد.

کشمش فله باید در مکان های تاریک قرار گرفته شود ولی نه در مکان هایی نظیر کمد و کابینت! این مکان ها به دلیل تنگی، گرمای شدید و خفگی محیط، کشمش را آسیب پذیر کرده و باعث ایجاد کپک و شوره در کشمش می شوند.

کشمش را بهتر است در یخچال ها نگهداری کنید که در این صورت هم باید اصول بهداشتی کاملا رعایت شود و یا در ظروف یا مشماهای کاملا سر بسته نگهداری شوند.

دمای اتاق و محیط آشپزخانه نیز مناسب نگهداری نمی باشند که اگر این گونه خواستید باید در این مورد هم کشمش ها را در نایلون یا کیسه های بسته نگهداری کنید تا در معرض هیچ گونه رطوبت، مواد شیمیایی و گرمای شدید نباشند اما باز هم طول عمر کم تری نسبت به نگه داری در یخچال ها پیدا می‌کنند.

 

 

شرایط مناسب برای نگهداری از کشمش فله

خرید مستقیم کشمش فله صادراتی

فروش کشمش سبز در تمامی مناطق کشور و در همه بازارها به صورت مستقیم و غیر مستقیم و با قیمت عمده انجام می شود که انواع کشمش اعم از کشمش طلایی، تیزابی، کشمش قرمز و پلویی و غیره به فروش می رسانند.

خرید مستقیم کشمش فله ای صادراتی به طریق مستقیم از سایت های اینترنتی معتبر ما نیز امکان پذیر است و انواع مختلف کشمش را با قیمت ارزان تر در اختیار شما قرار می دهیم.

 

 

خرید مستقیم کشمش فله صادراتی

1

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.