فروشگاه انواع کشمش پلویی ملایر

کشمش پلویی ملایر از بهترین نوع انگور واقع در تاکستان های این ناحیه از کشور تهیه می شود. این عملیات با جمع آوری انگور از تاکستان های شهرستان ملایر آغاز و شروع فرایند خشک کردن انگور با اتمام مراحل آن به انجام می رسد. به این منظور کشمش پلویی ارگانیک مرغوب که از با کیفیت ترین انواع کشمش است آماده و روانه بازار مصرف داخل یا حتی بازار های بین المللی می شود.

فروشگاه انواع کشمش پلویی ملایر

طرز تهیه کشمش تیزابی

طرز تهیه کشمش تیزابی کشمش به انگور خشک شده گفته می شود که با توجه به نوع انگوری که به این منظور به کار می رود انواع مختلفی از آن وجود دارد. روش خشک کردن انگور به شیوه های مختلفی صورت می گیرد که کشمش پلویی آفتابی یکی از این شیوه ها به شمار می رود.

به جز این نوع دیگری از فرایند خشک کردن کشمش وجود دارد که تحت عنوان کشمش تیزابی نامیده می شود. این روش یکی از شیوه های بسیار جهت تولید کشمش با ماندگاری بالا و حفظ کیفیت اولیه شناخته می شود. در این شیوه انگور پس از جمع آوری از تاکستان ها به کارخانه یا محل تولید منتقل شده و در آن جا پس از شست و شو داخل محلول تیزاب قرار می گیرد. 

تیزاب چیست و از چه ترکیباتی حاصل شده است؟ تیزاب در واقع یک کاتالیزگر و ضد عفونی کننده می باشد که فرایند خشک کردن انگور را سرعت می بخشد. به این ترتیب پس از قرار دادن انگور ها داخل محلول تیزاب به مدت یک دقیقه خارج شده و روی توری های فلزی در آفتاب خشک می شود. 

این فرایند حدود پنج تا هشت روز زمان می برد. پس از اتمام این دوره کشمش پلویی افتابی تیزابی آماده شده و به اشکال مختلف و در بسته بندی های متفاوت روانه بازار های فروش می شود.

مرکز توزیع کشمش پلویی ملایر

مرکز توزیع کشمش پلویی ملایر کشمش یکی از انواع خشکبار پر مصرف و در عین حال پر خاصیت است که در شهر های مختلف ایران از جمله شهرستان ملایر تولید می شود. در واقع این شهر به عنوان قطب تولید کشمش در کشور به شمار می رود که بخشی از تولیدات آن روانه بازار های فروش خارجی نیز می شود.

این امر سبب دریافت تقاضای بالا توسط مرکز توزیع کشمش شده است. به این جهت مراکز توزیع به دلیل حجم زیاد تقاضا به صورت برنامه ریزی شده و منسجم عملیات دریافت سفارشات مختلف را انجام داده و پس از آن طبق لیست دریافتی کار توزیع و پخش را به انجام می رسانند. 

از این رو متقاضیان خرید عمده می توانند با ارسال سفارش خود به روش های مختلف کشمش مورد نیاز خود را تهیه نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما