فروشگاه عرضه کشمش سبز ارگانیک

فروشگاه عرضه کشمش سبز ارگانیک را به صورت عمده انجام می دهد. فروش کلی سبب کاهش یافتن قیمت تمام شده برای خریداران می شود. همین امر استقبال و خرید بیشتر مشتری را به دنبال دارد. کشمش سبز به دلیل طبیعی بودن یکی از پرفروش ترین انواع کشمش در بازار بوده و علاوه بر طعم خوب، قیمت مناسبی نیز دارد. کشمش سبز درجه یک را می توانید از سایت ما به صورت آنلاین هم سفارش داده و خریداری کنید.

فروشگاه عرضه کشمش سبز ارگانیک

فواید کشمش سبز برای هضم بهتر

فواید کشمش سبز برای هضم بهتر

همانطور که می دانید کشمش همان خشک شده میوه انگور است. تمام خواص مهمی که در دانه های انگور نهفته است، در کشمش نیز وجود دارد. به همین دلیل مصرف آن می تواند فواید زیادی برای بدن داشته باشد. کمک به هضم بهتر غذا به خصوص در افرادی که دچار مشکلات گوارشی هستند، از جمله این فواید است. دانه های کشمش فیبر بالایی دارد و به همین دلیل می تواند در فرایند گوارش کمک زیادی کند.

از طرف دیگر وجود انواع ویتامین ها و مواد مغذی که در کشمش وجود دارد به فرد کمک می کند تا زودتر احساس سیری کرده و غذای کمتری را وارد معده کند. این جریان به روند هضم شدن سریع تر غذایی که خورده شده، کمک زیادی می کند.

کشمش سبز هر دو نوع فیبر محلول و نامحلول را در خود دارد. به همین دلیل باعث می شود مواد زائد موجود در روده به حرکت درآمده و فردی که دچار اسهال یا یبوست گردیده به راحتی بتواند بهبودی خود را به دست آورد. به طور کلی می توان گفت کشمش از جمله مواد غذایی شمرده می شود که مانع از ایجاد یبوست و اسهال در افراد خواهد شد.

موارد تأثیرگذار بر قیمت کشمش سبز ارگانیک

موارد تأثیرگذار بر قیمت کشمش سبز ارگانیک

موارد مختلفی بر قیمت کشمش سبز ارگانیک تاثیرگذار هستند. از جمله این موارد می توان به نوع و درجه کیفی کشمش، میزان صادرات، تغییرات نرخ ارز و نحوه عرضه به بازار اشاره نمود. معمولا کشمش سبز صادراتی به دلیل درشت تر بودن دانه های کشمش و نوع بسته بندی قیمت بالاتری دارد. قیمت عمده فروشی، ارزش افزوده ای که نصیب بخش کشاورزی می شود و نرخ واقعی ارزهایی مانند دلار از دیگر عواملی است که تاثیر مستقیمی در قیمت نهایی این محصول دارند.

نحوه عرضه کشمش سبز نیز بسیار مهم است. اگر فروش به مشتری مستقیم و بدون واسطه انجام گیرد، بالطبع قیمت تمام شده کمتر از نرخ های بازار آزادی است که دلالان تصمیم گیرنده اصلی آن هستند. امروزه بسیاری از فروشندگان برای رساندن محصول خود به دست مشتری، فروش غیرحضوری دارند تا از این راه هم کشمش سبز ارگانیک را با قیمت مناسبتر و البته سود بیشتر در درازمدت کسب کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما