بازرگانی خوشه تاک شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.

فروش بهترین کشمش تیزابی

آنچه در این مقاله می خوانید...

مقایسه کشمش های تیزابی و ارگانیکقیمت انواع کشمش تیزابی

در حال حاضر کشمش های بسیار زیادی در کشور ایران تولید می شوند که از بهترین آن ها کشمش تیزابی می‌ باشد. در فرایند تولید کشمش تیزابی از محلول قلیایی تیزاب استفاده می شود. بهترین نمونه از این کشمش ها در مناطق غربی کشور تولید می‌ شوند و شما می توانید آن ها را از این مناطق خریداری نمایید.

فروش بهترین کشمش تیزابی به صورت عمده امکان پذیر است که در این صورت شما مستقیما با تولید کننده، کشمش مورد نیاز خود را تهیه خواهید نمود.

فروش بهترین کشمش تیزابی

مقایسه کشمش های تیزابی و ارگانیک

مقایسه کشمش های تیزابی و ارگانیک اگر کشمش ها پس از چیده شدن با محلول قلیایی تیزاب مخلوط شوند و سپس به همین صورت آن ها را خشک کنند، کشمش تیزابی تولید خواهد شد. کشمش تیزآبی دارای رنگ روشن تری است و از سطح روغنی برخوردار می باشد. محلول قلیایی موجود در سطح کشمش باعث می‌ شود که سطح آن تیره نشود و در نتیجه بسیار خوب و مرغوب خشک شود. آب و رنگ کشمش حفظ خواهد شد و بسیار خوش طعم می شود. 

با استفاده از محلول تیزاب در کشمش ها، مدت زمان خشک شدن آن‌ ها هم کوتاه‌ تر می‌ شود و درشتی میوه در زمان خشک شدن به خوبی حفظ می گردد. کشمش های تیزابی ایرانی از بازار صادرات خوبی برخوردارند و همه‌ ساله کشورهایی همچون؛ گرجستان، ترکیه، عراق، روسیه و امارات خواستار کشمش تیزابی ایران هستند.

اما رعایت استاندارد در تولید کشمش درجه یک تیزابی بسیار مهم است و نباید از محلول های غلیظ تیزاب در خشک کردن کشمش استفاده شود. برای تولید کشمش تیزابی تنها کافیست که یک دقیقه از این میوه را در محلول تیزاب قرار دهیم و سپس آن را از محلول خارج کرده و روی یک سطح توری قرار دهیم. در این صورت آب از کشمش خارج خواهد شد و پس از آن وارد مرحله خشک شدن در آفتاب یا روش دیگر می‌ شود.

اما در کشمش های ارگانیک، از هیچ ماده خارجی دیگری استفاده نشده است و انگور پس از چیده شدن از درخت، در آفتاب یا دستگاه‌ های دیگر خشک خواهد شد. این نمونه از کشمش ها از طرفداران بسیار زیادی برخوردارند چرا که خواص آن ها به خوبی حفظ شده است. اما کشمکش‌ های ارگانیک به دلیل عدم استفاده از هیچ ماده دیگری در آن، کیفیت ابتدایی خود را از دست خواهند داد و پس از خشک شدن کوچک تر از حالت اولیه خواهند شد.

قیمت انواع کشمش تیزابی

قیمت انواع کشمش تیزابی کشمش اعلا تیزابی در مناطق بسیاری از ایران تولید می‌ شود، اما بهترین نوع از کشمش را می‌ توانید در برخی از شهرهای ایران همچون تاکستان و ملایر خریداری کنید. کشمش های این شهرها دارای کیفیت بسیاری هستند و در بالاترین سطح کیفی خود تولید می شوند و از شهرت جهانی برخوردارند. همچنین کشمش های این مناطق از قیمت کم تری برخوردارند و شما می توانید آن را به صورت عمده خریداری کنید.

با خرید عمده می توانید در ازای پرداخت پول کم تر به محصول بیش تر و با کیفیت تری دست یابید و دست واسطه را از معامله حذف نمایید. اما شما می توانید کشمش تیزابی مناطق غربی کشور را به راحتی و با صرفه جویی در وقت و هزینه خود از سایت اینترنتی ما تهیه نمایید که در این صورت خرید برای شما اقتصادی تر خواهد شد.

امیرحسین قاسمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی خوشه تاک شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *