مرجع توزیع کشمش سبز قلمی تازه

کشمش سبز قلمی از خشک کردن انگور سبز به دست می آِید. این نوع از کشمش ها در کنار نخود استفاده می شود و به عنوان سوغاتی نیز یاد می شود. هنگامی که به مشهد سفر می کنید، بهترین سوغاتی گرفتن نخود و این سبز قلمی های تازه است.

سبز رنگ بودن آن به این دلیل است که به مدت خیلی زیادی زیر نور آفتاب نبوده است. در واقع در حدی که کمی خشک شود و از اون حالت تازه بودن در آید، زیر نور خورشید قرار داشت. اگر دچار فشار خون بالا هستید و نمی توانید قند مصرف کنید می توانید از این محصول به دلیل این که دارای قند سالم است را استفاده کنید تا سلامتی شما به خطر نیافتد.

 

 

مرجع توزیع کشمش سبز قلمی تازه

روش تشخیص کشمش سبز قلمی تازه

 

برای تشخیص کشمش تازه به این نکات توجه کنید: می توانید مزه آن را بچشید اگر مزه به تلخی بزند یا ترش باشد غیر قابل استفاده است. در حقیقت اگر مزه آن شیرین بود قابل استفاده است. رنگ تمام آن باید سبز باشد و اگر در طول آن رنگ هایی مانند قرمز، قهوه ای دیده شد نشانه این است که خراب شده است.

 

حتما کشمش را برداشته و لمس کنید در واقع نباید خیلی سفت یا خیلی نرم باشد و حتما باید حالت نرمال داشته باشد تا سالم بودن آن مورد تایید قرار گیرد. هنگام خرید حتما به مارک آن دقت کنید.
کارخانه های زیادی وجود دارد که معتبر هستند بنابراین هنگام خرید دیگر لازم نیست هیچ کدام از موارد بالا را امتحان کنید.

 

این ماده مغذی برای میان وعده ها یا مهمانی ها بسیار مناست است و خیلی از افراد آن را کنار چای مصرف می کنند پس بخاطر این همه استفاده باید هنگام خرید نکات بالا را توجه کنید.

 

 

روش تشخیص کشمش سبز قلمی تازه

صادرات بهترین کشمش سبز قلمی تازه

 

کشمش از خشک کردن انگور به دست می آید و انگور هم در سر تا سر جهان وجود ندارد. به همین دلیل چون میوه انگور در ایران وجود دارد، خشک کردن آن به روش های کاملا بهداشتی و اصولی انجام می شود. کشور ایران صادر کننده کشمش می باشد. این صادرات بیش تر در کشور های اروپایی انجام می شود که سود زیادی از این راه به دست آمده است.

 

بهترین و با کیفیت ترین کشمش ها صادر می شود که بسیار با کیفیت می باشند چون متخصصان زیادی در کار خانه ها وجود دارند که تمرکز خود را روی خشک کردن قرار می دهند. صادرات باعث شده است سود زیادی وارد کشور شود و این کار دلیل این شده که دستگاه های با کیفیت تر و مجهز تر خریداری شود و سرمایه گذران زیادی در این کار، هزینه کرده اند.

 

 

صادرات بهترین کشمش سبز قلمی تازه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما