بازرگانی خوشه تاک شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.

مرجع توزیع کشمش سبز قلمی تازه

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش تشخیص کشمش سبز قلمی تازهصادرات بهترین کشمش سبز قلمی تازه

کشمش سبز قلمی از خشک کردن انگور سبز به دست می آِید .این نوع از کشمش ها در کنار نخود استفاده می شود و به عنوان سوغاتی یاد می شود .هنگامی که به مشهد سفر می کنید بهترین سوغاتی گرفتن نخود و این سبز قلمی های تازه است .

سبز رنگ بودن آن به این دلیل است که مدت خیلی زیادی زیر نور آفتاب نبوده است در حدی که کمی خشک شود و از اون حالت تازه بودن در بیاید .اگر دچار فشار خون بالا هستید و نمی توانید قند مصرف کنید به دلیل ای که در این ماده قند سالم وجود دارد می توانید استفاده کنید و سلامتی شما به خطر نمی افتد .

مرجع توزیع کشمش سبز قلمی تازه

روش تشخیص کشمش سبز قلمی تازه

روش تشخیص کشمش سبز قلمی تازه برای تشخیص کشمش تازه به این نکات توجه کنید :می توانید مزه آن را بچشید اگر مزه به تلخی بزند یا ترش باشد غیر قابل استفاده است ،مزه درست آن شیرین بودن است یعنی اگر مزه آن شیرین بود قابل استفاده است .رنگ تمام آن باید سبز باشد اگر در طول آن رنگ هایی مانند قرمز ،قهوه ای دیده شد نشانه این است که خراب شده .

حتما کشمش را برداشته و لمس کنید نباید خیلی سفت یا خیلی نرم باشد ،حالت نرمال داشته باشد تا سالم بودن آن مورد تایید قرار بگیرد .هنگام خرید حتما به مارک آن دقت کنید کار خانه های زیادی وجود دارد که معتبر هستند هنگام خرید دیگر لازم نیست هیچ کدام از موارد بالا را امتحان کنید .

این ماده مغذی برای میان وعده ها یا مهمانی ها بسیار مناست است و خبلی از افراد آن را کنار چای مصرف می کنند پس بخاطر این همه استفاده باید هنگام خرید نکات بالا را توجه کنید.

صادرات بهترین کشمش سبز قلمی تازه

صادرات بهترین کشمش سبز قلمی تازه کشمش از خشک کردن انگور به دست می آید و انگور هم در سر تا سر جهان وجود ندارد .به همین دلیل چون میوه انگور در ایران وجود دارد آن هم به زیادی ،و خشک کردن آن به روش های کاملا بهداشتی و روی اصول انجام می شود ،صادر کننده کشمش است .این صادرات بیش تر در کشور های اروپایی انجام می شود که سود زیادی از این راه به دست آمده است .

بهترین و با کیفیت ترین کشمش ها صادر می شود و آن ها هم بسیار به ما اعتماد دارن چون متخصصان زیادی در کار خانه ها وجود دارند که تمرکز خود را روی خشک کردن قرار می دهند .صادرات باعث شده است سود زیادی وارد کشور شود و این کار دلیل این شده که دستگاه های با کیفیت تر و مجهز تر خریداری شود و سرمایه گذران زیادی در این کار و راه سرمایه کرده اند .

امیرحسین قاسمی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

بازرگانی خوشه تاک شما را به خرید بهترین محصولات کشمش دعوت می نماید.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *