مرکز صادرات کشمش به صورت فله در کاشمر

در حال حاضر مرکز صادرات کشمش فله کاشمر، این محصول را به صورت عمده و مستقیم با کوتاه نمودن دست واسطه گران داخلی و خارجی برای صادرات آماده می‌‍کند. همچنین این محصولات را در کیفیت منحصر به فرد و نیز بسته بندی های به روز برای مشتریان خارجی  ارائه می‌کند.

 

 

از این رو مسلما این محصول از قیمت منصفانه‌ای برخوردار است که همین امر، اعتماد و رضایت مشتریان را به دنبال داشته است.

 

 

مرکز صادرات کشمش به صورت فله در کاشمر

۵ خاصیت مهم کشمش سبز

 

در حال حاضر از خواص مهم کشمش سبز، می‌توان به خواص آنتی اکسیدانی و نیز سرشار از انواع ویتامین ها و پروتئین ها، امگا۳ و امگا ۶، پتاسیم،  کلسیم،  روی،  منگنز،  منیزیم و آهن اشاره نمود.از این رو وجود این عناصر حیاتی، تضمین کننده سلامت بدن افراد با هر میزان سیستم ایمنی بدن است.

 

 

از خاصیت های مهم کشمش سبز، می‌توان به خاصیت دارویی و درمانی آن برای رفع پوکی استخوان، مستحکم نمودن دندان ها، ضد کم خونی های وراثتی، تقویت قوای جسمی،  ذهنی و جنسی، تقویت بینایی در افراد سالمند و غیره اشاره نمود. همچنین به دلیل این خواص این محصول مورد توجه افراد زیادی با ذائقه و مزاج های مختلف  قرار گرفته است.

 

 

البته ناگفته نماند که کشمش طلایی کاشمری نیز، تمامی این خواص ارزشمند را دارا می‌باشد. همچنین تنها تفاوت آن با کشمش سبز، از لحاظ شکل ظاهر و طعم آن است که این تناقض، فقط به دلیل فرق داشتن در نحوه و فرآیند تولید و نیز استفاده در میزان تیزآب در این مراحل است.

 

 

کشمش سبز و طلایی کاشمر، هر دو در دنیا شناخته شده و پر طرفدار هستند. همچنین از نوع سبز آن بیشتر به صورت آجیلی به همراه دیگر تنقلات و مغز ها استفاده می‌شود و از نوع زرد آن که بیشتر جنبه صادراتی دارد، در مصارف غذایی و صنعتی استفاده می‌گردد.

 

5 خاصیت مهم کشمش سبز

مزایا خرید انواع کشمش فله کاشمر

 

از مزایای با ارزش و مقرون به صرفه اقتصادی در خرید کشمش کاشمر، فله‌ای بودن آن است. چرا که با حذف هزینه هایی هم چون بسته بندی برای مشتریان این امکان را فراهم می‌کند تا این محصول را در تناژ بالا تر و با قیمتی بسیار پایین تر نسبت به نوع بسته بندی آن، خریداری نمایند.

 

 

اغلب خریداران عمده، انواع کشمش را با مراجعه به صورت حضوری و بازدید از کیفیت محصول و همچنین با کیفیت دلخواه و قیمت درخواستی به صورت فله‌ای خریداری می‌نماید. همچنین آن ها پس از خرید، محصول خریداری شده را با اندکی تغییرات و نیز بسته بندی مناسب، در اختیار مصرف کنندگان قرار می‌دهند تا از سود و درآمد تضمین شده و مشخصی بهره مند شوند.

 

مزایا خرید انواع کشمش فله کاشمر

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما