پخش مستقیم کشمش تیزابی مرغوب

به طور کلی کشمش تیزابی جزو تنقلات مغذی می باشد و دارای ویتامین و مواد معدنی زیادی است. این کشمش به سبب دارا بودن کربوهیدرات زیاد، حاوی انرژی فراوان برای افراد مختلف است. کشمش به دلیل داشتن ویژگی درمانی بالا و ویتامین های گوناگون مانند ویتامین C و D خیلی مورد استقبال مردم قرار گرفته است. برای دسترسی به پخش مستقیم و بدون واسطه کشمش تیزابی مرغوب با فروشگاه ما در ارتباط باشید.

 

پخش مستقیم کشمش تیزابی مرغوب

فواید کشمش در درمان عفونت ها

درمان عفونت با مصرف کشمش:


کشمش دارای خواص درمانی بی شماری است همچنین به سبب دارا بودن انواع و اقسام ویتامین ها، خیلی مورد استفاده قرار می گیرد.  قابل ذکر است که کشمش به سبب دارا بودن پلی فنولیک فیتونیوترینت دارای خاصیت ضد التهابی است و عفونت های موجود در بدن را برطرف می کند. این آنتی اکسیدان موجود در کشمش کمک می کند تا عفونت بدن بتواند با بهره گیری از آن و بدون نیاز به داروهای شیمیایی از بین برود.

کشمش چگونه محصولی است؟

در تعریف کلی می توان گفت که کشمش، میوه رسیده و خشک شده از انگور می باشد که با توجه به نوع انگور، شیوه و شرایط خشک کردن و همچنین مواد افزودنی مجاز موجود در آن به نام های گوناگونی در بازار به فروش می رسد. مطابق استانداردهای ملی ایران، انواع کشمش به ۳ گروه اصلی کشمش آفتابی، کشمش تیزابی بی‌دانه و کشمش انگوری دسته بندی می گردد. کشمش آفتابی، به میوه رسیده انواع گوناگون انگور بی دانه گفته می شود که با تابش مستقیم نور آفتاب خشک شده و به رنگ قهوه ای در می آید.

در حالی که کشمش انگوری به رنگ زرد تا قهوه ای روشن است و با دود گوگرد خشک می گردد. به طور معمول یکی از شیوه های تولید و تهیه کشمش، خشک کردن انگور در آفتاب می باشد. در این شیوه بدون بهره گیری از مواد شیمیایی اقدام به تهیه و تولید کشمش آفتابی می‌‍پردازند. کشمش های تهیه شده در این شیوه رنگ قهوه اي تیره داشته و البته کمی خشک می باشد. همچنین مدت زمان لازم جهت خشک شدن حبه انگور، نسبت به نوع انگور و همچنین شرایط آب و هوایی حدودا بین ۲۰-۱۵ روز می باشد. پس از خشک شدن بخش بالای حبه ها که تحت دسترسی خورشید قرار داشتند و با برگرداندن خوشه ها انگور اقدام به خشک کردن بخش هاي پایین حبه ها می کنند.

فواید کشمش در درمان عفونت ها

 

صادرات انواع کشمش تیزابی مرغوب

 

باید حتماً به این نکته در هنگام خرید کشمش توجه کنید که مواد افزودنی به آن اضافه نشده باشد. در واقع کشمش باید کاملاً ارگانیک باشد. برای اطمینان بیشتر از سالم و مرغوب بودن این محصول می ‌توانید جهت خرید از کشمش های ارگانیک تولید شده در کشورمان استفاده کنید.

با توجه به نوسان قیمت در بازار عرضه مواد غذایی نمی توانیم قیمت کشمش تیزابی را بطور دقیق مشخص و تعیین کنیم. هرچه کیفیت کشمش بالاتر باشد مثلا درشت تر باشد و دارای رنگ روشن تری باشد، قیمت آن بالاتر می رود.

کشور ما به سبب دارا بودن تولید کشمش با حجم بالا و کیفیت بسیار مرغوب، جزء کشورهای صادر کننده این محصول به سایر کشورهای دیگر است. کشمش تیزابی هم جزو یکی از ارقام با کیفیت کشمش های تولید شده در کشورمان است. 

برخی از انواع کشمش های قابل صادرات در کشورمان به شرح زیر است:

  • کشمش پلویی
  • کشمش تیزابی کارتنی
  • کشمش قلمی
  • کشمش آفتاب خشک
  • کشمش طلایی تیزابی
  • مویز

 

 

صادرات انواع کشمش تیزابی مرغوب

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما