پیدا شدن دفتر 200 برگ ساده که متعلق به هزاران سال قبل بود

یک دانش آموز دبیرستانی با گزینه هنرهای پلاستیکی برای قدم زدن در خیابان های شهر یا اتاق های موزه ها به یک راه حل عملی نیاز دارد. پد طراحی ، مارپیچ و کاغذ بازیافتی ” کتاب زاپ ” همراهی عالی برای کارهای مطالعاتی و طرح هایی است که در محل گرفته می شود.

آیا نیاز به یادداشت برداری دارید یا ایده ها را روی دفتر 200 برگ ساده  یادداشت می کنید؟ دفترچه یادداشت های سفید و نارنجی معروف برند رودیا با مربع های کوچک و روکش مقوایی تاشو ضد آب آن ها، کلاسیک های عالی هستند. آنها هرگز شما را ناامید نخواهند کرد و جای خود را در میان تجهیزات اداری شما خواهند یافت.

برای یادداشت برداری در طول جلسات کاری و سفرهای کاری خود، نوت بوک مارپیچ A5+ بین المللی آکسفورد را توصیه می کنیم . پوشش سخت و سیستم بسته شدن آن و همچنین ورق های جداشدنی و سوراخ دار، راحتی شما را در نوشتن و سازماندهی اسناد تضمین می کند. سپس می توانید یادداشت های خود را در یک کلاسور ذخیره کنید.

روی میز کنار تخت، در جیب کتش یا در کیف دستی اش، همیشه به یک دفترچه کوچک روی دستمان نیاز داریم! دفترچه دوخته شده با صفحات خط دار، دفترچه خط دار ، دفترچه یادداشت دوخته شده ، ژورنال گلوله و سایر دفترهای فانتزی مصور با صحافی رنگی، انتخاب گسترده ای در فروشگاه اینترنتی فرهنگ در انتظار شماست .

خودکارهایی با جوهر آبی، نشانگر، مداد، bic، نشانگر و برجسته‌کننده استابیلو، کدام لوازم تحریر را روی دفترچه خود امتحان می‌کنید ؟ کافی است این دفترها را با کتاب های مدرسه همراهی کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.